Back to All Events

Joga w Łazienkach Królewskich Jesień 2017


  • Łazienki Królewskie 2A Agrykola Warszawa, mazowieckie, 00-460 Poland (map)

🌳🍃 🍂 🍁 👑 Joga w Łazienkach Królewskich przechodzi w kolejny sezon jesienno-zimowy! 👑 🍁 🍂🍃 🌳

Przynajmniej 2 wybrane niedziele w miesiącach jesienno-zimowych końca 2017 roku spotykać będziemy się jak zawsze o 9.00 rano!

🌞 UWAGA! Spotykamy się pod budynkiem STAREJ ORAŻERII! BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ O GODZ. 8.50 RANO! 🌞
👉 https://goo.gl/maps/XNPLsEmj9kG2
OPIS DOJŚCIA:
👉 https://youtu.be/KP765Df5J7k
***
Tradycyjnie sesje prowadzić będę we WSKAZANE PONIŻEJ NIEDZIELE W GODZINACH 9.00-10.15:
➡26. LISTOPADA
➡3. GRUDNIA
➡31. GRUDNIA POŻEGNANIE ROKU 2017❗️
***
👉JAKIM BYĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W SESJACH?
Przede wszystkim BĄDŹ SOBĄ❗️
Na sesje zapraszam WSZYSTKICH bez względu na wiek i stopień zaawansowania w praktyce. Mile widziane są rodziny z dziećmi 👶🏻👧🏼 👶🏾 👦🏻 👶🏽 👧🏽 👶🏼 .
Każda sesja jogi zakończona będzie relaksem (niekoniecznie na leżąco), pranajamą i medytacją.

👉JAK SIĘ UBRAĆ I CO PRZYNIEŚĆ?
Będę starała się, aby nasze sesje odbywały się jak w największej części na świeżym powietrzu. Dlatego 🍂 🍁 🌼 NA SEZON JESIENNO-ZIMOWY🌼 🍁 🍂 do ćwiczenia polecam miękki, wygodny, lekki i wielo-warstwowy, ciepły i oddychający oraz przylegający do ciała strój 👘. Przydadzą się puchowe cienkie kamizelki, polarowe opaski, ocieplacze na kostki stóp, berki szyję, rękawiczki i ciepłe skarpety. Warto przynieść własną matę! 
Jogę najlepiej ćwiczy się boso, jednak jesienią i zimą uważamy, żeby nie przemarznąć. Sama stosowałam w poprzednich latach pięciopalczaste skarpetki! 👣 lub wygodne, miękkie buty o elastycznej podeszwie, np. takie, jak do tańca 👟.
Do pozycji siedzących i leżących polecam koc lub karimatę namiotową.

👉Wstęp na sesje jest BEZPŁATNY❗️
Docenię wspierające moją pracę dotacje, które z radością przeznaczę na wzbogacanie mojego własnego sprzętu jogicznego, z którego korzystam, podczas moich regularnych sesji w domowym studiu oraz na dalsze rozwijanie mojego doświadczenia szkoleniami dla instruktorów pracy z ciałem.

👉NAPRAWDĘ WARTO, ponieważ...
Praktyka jogi w plenerze jest pięknym doświadczeniem i daje dużo poczucia swobody, radości, dzięki temu, że mocno nas gruntuje w znaczeniu dosłownym i przenośnym, dając jednocześnie poczucie wolności i nieograniczoności czerpanej z otwartej przestrzeni.
Praktyka w naturze daje poczucie integracji i zrozumienia siebie na wielu poziomach. Będąc od przyrody przez większą część dnia i roku odizolowani, na spotkaniach z jogą możemy na nowo odkryć i docenić głębię oddziaływania na nas świeżego powietrza, światła i otwartej przestrzeni.

👉W ZGODZIE Z WŁĄSNĄ NATURĄ
Jesteśmy i zawsze będziemy częścią Przyrody, nawet żyjąc w "wielkim mieście". Warto korzystać z takich okazji jak proponowana przeze mnie Joga w Parku, żeby o tym sobie przypominać!

Mam nadzieję zobaczeć Was w niedzielę w Łazienkach Królewskich!
🌳 👑 🙏🏾 👑 🌳
Dorota Kobos
Tel. 604184544

Earlier Event: November 11
Joga i Sitodruk - Weekend 11/12 Listopad
Later Event: December 8
Yoga & Screen Printing Weekend Workshop