Back to All Events

Yoga & Screen Printing Weekend Workshop


  • Stodoła Wszystkich Świętych Zwana Oczyszczalnią Poland (map)

Zapraszam na przedświąteczny weekend z jogą i sitodrukiem w Rozpieszczalni 8-10 grudnia 2017!

⭐️ PODARUJ SOBIE i BLISKIM ŚWIĘTY SPOKÓJ i PREZENTY! ⭐️

🎁 Zamiast szaleć w przedświątecznym popłochu po centrach handlowych i z gorączką decydować o prezentach proponujemy, abyście przyjechali na weekend do Rozpieszczalni i w skupieniu podarowali sobie święty spokój, zwolnili, rozpieścili ciało oraz ducha regenerującą jogą i odświeżeni przygotowali dla bliskich i dla siebie prezenty - własnoręcznie nadrukowane koszulki, bluzki, legginsy, torby... według autorskich lub proponowanych przez nas wzorów i projektów.
🎄 Naszym celem jest w spokoju i życzliwej atmosferze przygotować się do przełomu jesieni i zimy, do Świąt Bożego Narodzenia, do zamknięcia Starego Roku i otwarcia się na przyjście Nowego Roku.

🎁 Nasze WARSZTATY otwarte są DLA WSZYSTKICH bez względu na stopień zaawansowania w dziedzinie jogi i druku. Poziom praktyki jogi oraz warsztatów sitodruku dostosowany będzie do możliwości i potencjału uczestników. 

Przewidywana grupa maksymalnie 12-osobowa.

⭐️ KURS OBEJMUJE 12 GODZIN WARSZTATOWYCH i składa się z dwóch równoważnych części: z porannych i wieczornych sesji jogi prowadzonych przez Dorotę Kobos oraz z nauki druku na tkaninach prowadzonej przez Agnieszkę Stanasiuk - Aga Brwi.

Ideą kursu jest łączenie pracy z ciałem, oddechem z twórczą ekspresją. Przez tych kilka dni zajmiemy ciało, głowę, serce i ręce czymś, co nas naprawdę odpręży i zrelaksuje. Poprawimy postawę ciała i pobudzimy wyobraźnię, tworząc autorskie i unikatowe nadruki na wybranych materiałach.

⭐️ KAŻDY UCZESTNIK...

🎁 OTRZYMA krótki i przystępny PRZEWODNIK DO JOGI, do dalszej samodzielnej domowej praktyki.

🎁 STWORZY własnoręcznie nadrukowane materiały, które mogą stać się nie tylko pięknym, unikatowym przedmiotem codziennego użytku, wzbogacającym Waszą garderobę bądź wystrój Waszych domowych wnętrz, ale też idealnym prezentem dla Waszych bliskich.

❗️NA WARSZTAT PRZYGOTUJ❗️
⭐️ WŁASNĄ MATĘ DO JOGI!
⭐️ WŁASNE TKANINY DO DRUKU (np. koszulki, bawełniane bluzki, pokrowce na matę, pokrowce na poduszki albo ciekawe kawałki materiału, papier itp.)

🏠 NA MIEJSCU ZAPEWNIAMY:
✅ podstawowy sprzęt do jogi w wymiarze: 1 koc, 1 pasek i 1 klocek na osobę.
Jeżeli posiadasz, zabierz własny pasek, koc, i klocki do jogi. Na pewno się przydadzą.
Jeżeli chciałabyś/chciałbyś zakupić własny podstawowy sprzęt do jogi w sprawdzonym źródle, skonsultuj się z Dorotą: dorota.kobos@gmail.com
Tel.: 604 184 544
✅ podstawowe narzędzia do druku, różnorodne rodzaje i kolory farb, o ile dany projekt nie wymaga dodatkowego wkładu własnego.
Pomysły i wstępne projekty konsultujcie z Agnieszką, najlepiej jeszcze przed warsztatem:
infoagabrwi@gmail.com
Tel.: 508 164 852

❤️💙💚🏠 MIEJSCE: 🏠💚💙❤️

Stodoła Wszystkich Świętych Zwana Oczyszczalnią
http://www.oczyszczalniamiejsce.pl/
Ludwików 26, 96-515 Teresin, woj. Mazowieckie
tel. +48 606 830 585

💙 Budynek Rozpieszczalnia oraz budynek Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych wchodzą w skład kompleksu obiektów przeznaczonych na warsztaty rozwojowe i mądry wypoczynek. ROZPIESZCZALNIA zlokalizowana jest w spokojnej okolicy wsi Ludwików około 50 KM OD CENTRUM WARSZAWY, między Błoniem a Sochaczewem.

➡ ORIENTACYJNY PLAN WARSZTATU: ⬅

📝 ORIENTACYJNY PLAN DNIA:
7.30 - 8.00 medytacja dla chętnych
8.00-8.30 herbata
8.30 - 10.00 joga poranna z Dorotą
10.00 śniadanie
11.00 - 14.00 sitodruk z Agą
14.00 obiad
17.30-19.00 joga wieczorna z Dorotą
19.00 kolacja
20.00 rozmowy/ filmy/ ognisko/ medytacja

🎄 Warsztat jogi otwieramy popołudniową sesją jogi o 17.30 w piątek 8. grudnia i zamykamy je w niedzielę 10. grudnia obiadem około godz. 13.00.

Na terenie Rozpieszczalni dla gości dostępna jest również mała sauna oraz sesje masażu. Korzystanie z sauny oraz z masaży płatne jest dodatkowo.

🎄⭐ PROWADZENIE:🌟🎄

🍎 DOROTA KOBOS (JOGA)
Jestem dyplomowaną instruktorką hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior Intermediate II. Jestem artystką, malarką i graficzką. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Praktykę jogi rozpoczęłam w 2002 roku. Regularnie uczestniczę w wielu warsztatach hatha jogi prowadzonych w kraju i zagranicą, także w Hiszpanii, Indiach i w Australii. W latach 2011 oraz 2015 odbyłam 1-miesięczne intensywne kursy w Instytucie Mistrza B.K.S Iyengara w Punie, w Indiach.

Sesje jogi prowadzę w oparciu o metodę B.K.S. Iyengara, którą wyróżnia szczególna uważność na kształtowanie poprawnej postawy tak, aby przepływ energii w ciele był jednostajny i niezakłócony. Dzięki wprowadzeniu zestawu pomocy takich, jak koce, klocki, paski,... wykonanie każdej pozycji jogi (asany) staje się możliwe dla wszystkich, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną.

🍊 AGNIESZKA STANASIUK - AGA BRWI (SITODRUK)
Jestem projektantką autorskich kolekcji odzieżowych, kostiumów teatralnych, unikatowych tkanin oraz inicjatorką w zakresie edukacji plastycznej. Od 2009 roku prowadzę pracownie sitodruku w Warszawie w której realizuje szkolenia z zakresu sitodruku dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz firm.
Podobnie jak Dorota jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych
w Łodzi Wydziału Tkaniny i Ubioru.

Warsztaty z druku są wspaniałą przygodą twórczej, nieskrępowanej i intuicyjnej pracy z materią. Podczas spotkania każdy z uczestników ma możliwość wykonać nielimitowaną serię nadruków, w róznych wariantach kolorystycznych wykorzystując do tego dodatkowe techniki takie jak szablon, monotypia, stemple, bezpośrednie malowanie na podłożu. Wzory do druku sa przygotowywane przez mnie wcześniej przed warsztatem.
Istnieje możliwość przysłania własnego wzoru do nadruku w formacie A5. W tym celu prosiłabym o szybki kontakt po wpłaceniu zaliczki na adres: infoagabrwi@gmail.com.

💰 PŁATNOŚCI:
680,- PLN z wpłatą zaliczki do 15-go listopada
720,- PLN z wpłatą zaliczki po 15-tym listopada

❗️Ilość miejsc ograniczona❗️
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki w wysokości 150,- PLN.

➡️ Zaliczka płatna na konto:
AgaBrwi Agnieszka Stanasiuk
Idea Bank 69 1950 0001 2006 0340 1259 0002
tytułem: Grudniowe Warsztaty

Pozostała część kwoty 530,- PLN lub 570,- PLN płatne gotówką na miejscu.

➡️ INFORMACJE i ZGŁOSZENIA:
Dorota Kobos
📞 604 184 544
✉️ dorota.kobos@gmail.com
❗️POTWIERDZENIEM ZGŁOSZENIA JEST DOKONANIE WPŁATY ZALICZKI❗️

📅 ▶TERMIN ZGŁOSZEŃ DO PIĄTKU 1-go GRUDNIA ◀ 📅

W przypadku rezygnacji z udziału po 1 gudnia nie ma możliwości zwrotu zaliczki.
W przypadku odwołania warsztatu nastąpi zwrot wpłaconych zaliczek.

🚩 DOJAZD:
http://www.oczyszczalnia.tourism.pl/mapa.phtml

🚗 Życzliwych uczestników serdecznie prosimy o zgłaszanie faktu posiadania ewentualnych wolnych miejsc w samochodzie.