Joga w Łazienkach Królewskich
Mar
24
to Dec 22

Joga w Łazienkach Królewskich

  • Łazienki Królewskie (map)
  • Google Calendar ICS

👑 Zapraszam serdecznie na cykl sesji Jogi w Łazienkach Królewskich 2019 👑
Sesje są bezpłatne i otwarte dla wszystkich❗️
Praktykujemy na świeżym powietrzu przy dobrych warunkach pogodowych.
KONIECZNA JEST WŁASNA MATA❗️

🍀 Sesje jogi odbywać się będą w godzinach 10.00-11.30 rano!
Będziemy spotykać się na trawniku blisko Pałacu na Wyspie, po drugiej stronie Stawu Łazienkowskiego:
👉 https://goo.gl/maps/WwQhqoNZCSR2
Kliknij na zdjęcie wydarzenia, aby dowiedzieć się szczegółów wydarzenia.

View Event →
Jesienna  Sesja z Gongiem i Misami Tybetańskimi
Oct
25
8:00 PM20:00

Jesienna Sesja z Gongiem i Misami Tybetańskimi

Serdecznie zapraszam na relaksującą i dostrajającą ciało i ducha sesję 🍁🔔 pranayamy i dźwięku 🔔🍁w moim kameralnym studiu Home Yoga.

Sesję rozpoczniemy od prowadzonego relaksu i łagodnej pranayamy, przygotowujących ciało i umysł na przyjęcie dźwięku i uzdrawiających wibracji Gongu i Mis Tybetańskich. Dowiedz się więcej tutaj.

✍🏼Zapisy:
yoga@dorotakobos.com

View Event →
JESIENNA JOGA W LIPOWYM DOMU
Oct
31
to Nov 3

JESIENNA JOGA W LIPOWYM DOMU

🌞"WEWNĘTRZNE CIEPŁO, ŻYCZLIWOŚĆ I POGODA DUCHA"🌞
Celem warsztatu jest poznanie technik pracy z ciałem i z oddechem w asanach i pranajamie, a także poznanie wybranych jogasutr, wspierających w dążeniu do zachowania równowagi w czasie przesilenia jesiennego. Przełom października i listopada, również ze względu na obchodzone w tym czasie święto, często nastraja melancholijnie i kieruje do wewnątrz. Moim zamiarem jest pomóc praktykującym odnaleźć wewnętrzne ciepło, wyrozumiałość do siebie, pogodę ducha i wdzięczność tak, aby ten naturalny jesienny proces kierowania się ku sobie, zaglądania w siebie i godzenia się na przemijanie doświadczać z pełną jego akceptacją❗️
Przeczytaj szczegóły wydarzenia

✍🏼SUBSCRIBE:
yoga@dorotakobos.com

View Event →
Andrzejkowa Joga w Rozpieszczalni
Nov
29
to Dec 1

Andrzejkowa Joga w Rozpieszczalni

Z wielką przyjemnością zapraszam Was na andrzejkowy weekend z jogą w Rozpieszczalni 50 km od Warszawy🍂Warsztat jogi otwieramy popołudniową sesją jogi o 17.30 w piątek 29. listopada (w Anrzejki!) i zamykamy je w niedzielę 1. grudnia obiadem o 12.00.

🍂NA SESJACH JOGI & PRANAYAMY ZAJMIEMY SIĘ "WRÓŻENIEM Z CIAŁA I ODDECHU" 🍂
W praktyce asan będziemy eksplorować różne sposoby wchodzenia, utrzymywania i wychodzenia z pozycji, które dla naszego ciała, ruchomości stawów, a także dla stanu umysłu są najbardziej uwalniające i równoważące. Podobnie w praktyce pranayamy będziemy szukać odpowiedniego podparcia w pozycji leżącej i siedzącej tak, aby oddech i wraz z nim życiowa energia płynęły w swobodny, niezakłócony sposób, harmonizowały ducha i dodawały energii na dalszy zimowy czas. Więcej informacji tutaj

✍🏼ZAPISY:
yoga@dorotakobos.com

View Event →

PIĄTKOWA HOME YOGA - VIPARITA STHITI CZ.IV
Oct
18
6:00 PM18:00

PIĄTKOWA HOME YOGA - VIPARITA STHITI CZ.IV

ZAPRASZAM NA CZWARTĄ Z CYKLU 3-GODZINNĄ SESJĘ HOME YOGA, DEDYKOWANĄ POZYCJOM ODWRÓCONYM - 🤸🏻‍♀️VIPARITA STHITI CZ.IV🤸🏻‍♀️

🔷Głównym celem zaplanowanej sesji jest poprawne ustawienie w pozycjach odwróconych takich, jak Sirsasana (stanie na głowie), Adho Mukha Vrksasana (stanie na rękach), Piñca Mayurasana (stanie na przedramionach), Salamba & Niralamba Sarvangasana ( stanie na barkach/ świeca z oraz bez podparcia). Przeczytaj szczegóły wydarzenia tutaj!

🔶WYMAGANA JEST PRZYNAJMNIEJ 3-MIESIĘCZNA, REGULARNA PRAKTYKA JOGI IYENGARA W TYM UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO I BEZPIECZNEGO WEJŚCIA/ PRZYGOTOWANIA SIĘ DO POZYCJI ODWRÓCONYCH🔶

✍🏼Zapisy:
yoga@dorotakobos.com

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 80 PLN bądź odznaczenie 2 płatków (2 wejść) na karnecie z odpowiednią adnotacją.

View Event →
PIĄTKOWA HOME YOGA
Sep
6
6:00 PM18:00

PIĄTKOWA HOME YOGA

🌿Serdecznie zapraszam do udziału w sesji Friday Home Yoga w moim kameralnym Studio Jogi przy Puławskiej 24B/37 w PIĄTEK 6. WRZEŚNIA 2019 w godz. 18:00-21:00.🌿

ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ 3-GODZINNĄ SESJĘ HOME YOGA Z NOWEGO CYKLU, POŚWIĘCONEGO POZYCJOM ODWRÓCONYM - 🤸🏻‍♀️VIPARITA STHITI 🤸🏻‍♀️

🔷Głównym celem zaplanowanej sesji jest poprawne ustawienie w pozycjach odwróconych takich, jak Sirsasana (stanie na głowie), Adho Mukha Vrksasana (stanie na rękach), Piñca Mayurasana (stanie na przedramionach), Salamba & Niralamba Sarvangasana ( stanie na barkach/ świeca z oraz bez podparcia). Przeczytaj szczegóły wydarzenia!

🔶WYMAGANA JEST PRZYNAJMNIEJ 3-MIESIĘCZNA, REGULARNA PRAKTYKA JOGI IYENGARA W TYM UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO I BEZPIECZNEGO PRZYGOTOWANIA SIĘ DO POZYCJI ODWRÓCONYCH🔶

✍🏼Ponieważ liczba miejsc na sesji jest ograniczona do 6 osób, bardzo proszę o wcześniejsze zapisy:
yoga@dorotakobos.com

❗️Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 80 PLN bądź odznaczenie 2 płatków (2 wejść) na karnecie z odpowiednią adnotacją.

View Event →
🌻SIERPNIOWA JOGA NA MAZURACH 🌻
Aug
24
to Aug 31

🌻SIERPNIOWA JOGA NA MAZURACH 🌻

  • Wesołowo 25 11-600 Węgorzewo (map)
  • Google Calendar ICS

🌻Zapraszam wszystkich, którzy pragną wypoczywać blisko przyrody aby odżywić wszystkie zmysły na cudowne tygodniowe wakacje z JOGĄ w WESOŁOWIE NA MAZURACH!🌻
ENGLISH TEXT HERE
🍃DOTYK - pozwól ciału poczuć upragniony, luz, swobodę ruchu i siłę na sesjach asan, spacerach boso po trawie, w kąpielach w jeziorze oraz ogrzewając spragnioną światła skórę.
🌼WĘCH - korzystaj ze świeżego powietrza oraz ożywczych sesji pranajamy
🥭SMAK - odżywiaj się zdrowo warzywną kuchnią gospodarzy, opartą na naturalnych, lokalnych i sezonowych produktach
🌞WZROK - nakarm oczy pięknym krajobrazem dojrzałego lata i refleksami światła w dzikiej trawie i w tafli wody
🌬🌾SŁUCH - napełnij wewnętrzną ciszę odgłosami łąki, lasu, szumem drzew, wody, życzliwymi i inspirującymi rozmowami oraz dźwiękami Tybetańskich mis i gongu!

✍🏼ZAPISY:
yoga@dorotakobos.com

View Event →
🌺CZERWCOWA JOGA NA MAZURACH 🌺
Jun
20
to Jun 23

🌺CZERWCOWA JOGA NA MAZURACH 🌺

  • Wesołowo 25 11-600 Węgorzewo Poland (map)
  • Google Calendar ICS

Wesołowo jest małą wioską położoną wśród dzikich zielonych łąk i pól północnych Mazur. Klimatyczny dom, który zamieszkamy i w którym będziemy praktykować, to budynek dawnej szkoły z 1918 roku, wyremontowany i przystosowany przez gospodarzy do goszczenia uczestników warsztatów rozwojowych, głównie hatha jogi, z zachowaniem „ducha” tego miejsca.

Warsztat rozpoczynamy popołudniową sesją jogi w czwartek 20.06.2019 o 17:30.
Przyjazd na miejsce możliwy już od 12:00❗
Dla przybyłych w porze obiadowej będzie czekała ciepła warzywna zupa❗️
Warsztat kończymy obiadem w niedzielę 23.06.2019 o 13:00.

✍🏼ZAPISY:
yoga@dorotakobos.com

View Event →
PIĄTKOWA HOME YOGA
May
24
6:00 PM18:00

PIĄTKOWA HOME YOGA

🌿Zapraszam do praktyki, której na pewno potrzebujesz, nawet jeśli będzie stanowić dla Ciebie wyzwanie (albo właśnie dlatego)❗️☄️W mocnym, silnym ciele organy wewnętrzne podtrzymują zdrowe funkcjonowanie i wzmocniony staje się również umysł. Silne ciało dostarcza bowiem zarówno energii jak i odwagi do konsekwentnego realizowania wszystkich powziętych przez Ciebie, ważnych, życiowych projektów.🌱

🔷Tematem sesji jest wzmacniająca praca mięśni głębokich brzucha w pozycjach jogi❗️

✍🏼ZAPISY:
yoga@dorotakobos.com

View Event →
MAJÓWKA Z JOGĄ W HISZPANII
Apr
30
to May 7

MAJÓWKA Z JOGĄ W HISZPANII

Zapraszam Was serdecznie na majowy tydzień z jogą w przepięknym i unikatowym przyrodniczo Rejonie Parku Narodowego Cabo de Gata w hiszpańskiej Andaluzji u wybrzeży Morza Śródziemnego.

Dom, w którym spędzimy nasz czas, położony jest na obrzeżach małej rybackiej wioski, niedaleko miasta Almeria. To stara, ok. 100-letnia rolnicza posiadłość o zabudowie parterowej, z rozległym, słonecznym tarasem oraz wybudowaną obok, oszkloną salą do praktyki jogi.

ZAPISY: yoga@dorotakobos.com

View Event →
Kwietniowy Weekend z Jogą
Apr
12
to Apr 14

Kwietniowy Weekend z Jogą

Z wielką przyjemnością zapraszam Was na kwietniowy weekend z jogą w Rozpieszczalni 50 km od Warszawy!

🌱Moje zaproszenie kieruję do wszystkich zainteresowanych pogłębieniem praktyki jogi, dobrą wegetariańską/wegańską kuchnią, towarzystwem życzliwych ludzi, ciszą, spokojem i piękną mazowiecką przyrodą!

🌱Warsztat jogi otwieramy popołudniową sesją jogi o 17.30 w piątek 12. kwietnia i zamykamy je w niedzielę 1. kwietnia obiadem około godz. 13.00.

Przewidywana grupa maksymalnie 11-osobowa!
Zapisy: yoga@dorotakobos.com
Szczegóły wydarzenia tutaj!

View Event →
Zimowy Weekend z Jogą
Feb
15
to Feb 17

Zimowy Weekend z Jogą

Warsztat jest okazją na wyrwanie Was z ewentualnego, narastającego napięcia, związanego z realizacją Waszych noworocznych postanowień bądź z wszechogarniającej i nie zawsze sławnej, walentynkowej atmosfery miast, pełnych "czerwonych pluszowych serduszek"!

Proponuję Wam kilka dni z jogą, z ciszą, spędzanych w drewnianym, ciepłym domu, pachnącym opalanym drewnem, dobrym jedzeniem, z obszernie rozpościerającym się dokoła krajobrazem oblodzonych stawów, pól, lasów oraz z możliwością zdrowego wygrzania się na sesjach fińskiej sauny.

Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy lubią w zimę wyjechać na wieś, praktykować jogę, dobrze, wegetariańsko zjeść, pooddychać świeżym powietrzem i pobyć w towarzystwie sympatycznych ludzi.

ZAPISY: yoga@dorotakobos.com

View Event →
Niedzielna Sesja Home Yoga na Nowy Rok 2019
Jan
6
6:00 PM18:00

Niedzielna Sesja Home Yoga na Nowy Rok 2019

Tematem praktyki będzie: PRZESTRZEŃ i SIŁA ciała i umysłu.

SIŁA kręgosłupa i kończyn pomaga zbudować mocną i stabilną strukturę, wspierającą otwarcie szczególnych rejonów ciała, takich jak miednica oraz klatka piersiowa. Ich otwarcie wpływa na poczucie chłodu we wnętrzu głowy oraz na spokojny stan umysłu, który może być doświadczany jako "wolna przestrzeń pomiędzy myślami".

PRZESTRZEŃ W CIELE daje miejsce dla nowego ruchu i nowego ustawienia. PRZESTRZEŃ W UMYŚLE daje miejsce dla zmiany sposobu myślenia. Dbałość o przestrzeń w praktyce jogi tworzy okazję do zmiany podejścia, do obudzenia, zaangażowania i wzmocnienia konkretnych struktur ciała takich, jak kręgosłup, mięśnie szkieletowe i kończyny. W wyniku tego procesu wzmacnia się również wewnętrzne poczucie pewności.

Pierwsze 1,5-2 godzin sesji poświęcone będzie praktyce wybranych Asan.
Ostatnie pół godziny do godziny praktyki dedykowane będzie Pranajamie

Po praktyce mały poczęstunek: ciepła zupa buraczkowa, napar z przyprawami indyjskimi☕️ oraz zdrowe przekąski!

Aby poznać szczegóły, proszę przeczytaj pełny opis wydarzenia.

View Event →
Niedzielne Sesje Home Yoga (rano i wieczorem) ✤ 100. rocznica urodzin B.K.S. Iyengara ✤
Dec
16
10:00 AM10:00

Niedzielne Sesje Home Yoga (rano i wieczorem) ✤ 100. rocznica urodzin B.K.S. Iyengara ✤

Serdecznie zapraszam na specjalne wydanie dwóch sesji Home Yoga w kameralnym Studio Home Yoga w niedzielę 16. Grudnia 2018 w godzinach przedpołudniowych 10:00-12:30 oraz wieczornych 18:00-20:30.

Praktyka dedykowana jest B.K.S. IYENGAR’owi z okazji 100-nej rocznicy JEGO URODZIN.

Po praktyce mały poczęstunek: ciepła zupa, napar z przyprawami indyjskimi☕️ oraz zdrowe przekąski!

Cena:
Jednorazowe wejście 80 PLN
Dla posiadaczy kart Home Yoga zaznaczone zostaną 2 płatki lotosu (2 wejścia).

Ponieważ liczba miejsc na sesji jest ograniczona do 6 osób, bardzo proszę o wcześniejsze zapisy:
yoga@dorotakobos.com

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 80 PLN bądź odznaczenie 2 płatków (2 wejść) na karnecie z odpowiednią adnotacją.

View Event →
Niedzielna Sesja Home Yoga
Dec
2
6:00 PM18:00

Niedzielna Sesja Home Yoga

specjalne wydanie sesji Home Yoga w kameralnym Studio Home Yoga w niedzielę 2. Grudnia 2018 w godzinach 18:00-20:30.

Tematem praktyki: PRZYGOTOWANIE DO LOTOSU.

Pierwsze półtorej do dwóch godzin sesji poświęcone będzie praktyce asan ze szczególnym zwróceniem uwagi na precyzję ustawienia i poprawnych akcji w biodrach, w dolnym odcinku kręgosłupa, w kolanach oraz w kostkach stóp, które w bezpieczny sposób zbliżą nas do tej "świętej" jogicznej pozycji - Padmasany.

Ostatnie pół godziny do godziny praktyki dedykowane będzie pranajamie oraz medytacji. Będziemy przyglądać się jak przyjęty przez nas sposób siedzenia wpływają na pozycję kręgosłupa, na koncentrację, oddech oraz stan umysłu.

Po praktyce mały poczęstunek: ciepła zupa, napar z przyprawami indyjskimi oraz zdrowe przekąski!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat zapisów oraz ceny warsztatów.

View Event →
Niedzielna Sesja Home Yoga
Nov
11
6:00 PM18:00

Niedzielna Sesja Home Yoga

Serdecznie zapraszam na specjalne wydanie sesji Home Yoga w kameralnym Studio Home Yoga w niedzielę 11. Listopada 2018 w godzinach 18:00-20:30.

Tematem sesji jest otwarcie klatki piersiowej oraz bioder w praktyce asan i pranajamy.

Po praktyce mały poczęstunek: ciepła zupa buraczkowa, napar z przyprawami indyjskimi☕️ oraz zdrowe przekąski.

Cena:
Jednorazowe wejście 80 PLN
Dla posiadaczy kart Home Yoga zaznaczone zostaną 2 płatki lotosu (2 wejścia).

Ponieważ liczba miejsc na sesji jest ograniczona do 6 osób, bardzo proszę o wcześniejsze zapisy:
yoga@dorotakobos.com

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 80 PLN bądź odznaczenie 2 płatków (2 wejść) na karnecie z odpowiednią adnotacją.

View Event →
Listopadowe Warsztaty Jogi "Wewnętrzna Cisza"
Nov
1
to Nov 4

Listopadowe Warsztaty Jogi "Wewnętrzna Cisza"

LISTOPADOWY WEEKEND Z JOGĄ W ROZPIESZCZALNI POD WARSZAWĄ: 
WEWNĘTRZNA CISZA 1 – 4 listopada 2018 (czw.- niedz.)

Listopad to czas, w którym procesy wegetacyjne zwalniają, zwierzęta przygotowują zimowe zapasy. Choć jesteśmy w stanie rekompensować sobie na wszelkie sposoby mniejszą dawkę światła i zmianę aury, proponuję, abyśmy ten jeden dłuższy weekend spędzili ze zgodą na rytm nadany przez nasz klimat i odnaleźli się w praktyce jogi, zachęcającej do wyciszenia, skupienia i w rezultacie zgromadzenia zapasu energii, ciepła, “wewnętrznego słońca” na kolejne jesienno-zimowe miesiące. 

Warsztaty rozpoczynamy zajęciami jogi w czwartek o godz. 17. 
Kończymy obiadem w niedzielę.

View Event →
Niedzielna sesja Home Yoga
Oct
28
6:00 PM18:00

Niedzielna sesja Home Yoga

Serdecznie zapraszam na specjalne wydanie sesji Home Yoga w kameralnym Studio Home Yoga w niedzielę 28. Października 2018 w godzinach 18:00-20:30.

Praktyka poświęcona będzie wzmocnieniu systemu odpornościowemu w oparciu o asany i pranajamy.


Po praktyce mały poczęstunek: ciepła zupa dyniowa, napar z przyprawami indyjskimi oraz zdrowe przekąski.

Cena:
Jednorazowe wejście 80 PLN
Dla posiadaczy kart Home Yoga zaznaczone zostaną 2 płatki lotosu (2 wejścia)

Ponieważ liczba miejsc na sesji jest ograniczona do 6 osób, bardzo proszę o wcześniejsze zapisy:
yoga@dorotakobos.com


Do zobaczenia na macie!
Dorota Kobos

View Event →
Majówka z Jogą w Hiszpanii
Apr
28
to May 5

Majówka z Jogą w Hiszpanii

Zapraszamy do słonecznej Hiszpanii na 7 dni jogi, relaksu i zwiedzania!
Wylot z Warszawy w sobotę 28.04, powrót z Walencji w sobotę 5.05.

W programie: dwie sesje jogi wg. BKS Iyengara - poranna aktywna 3-godzinna oraz wieczorna, regeneracyjna, 2-godzinna. Sesji jogi obejmować będzie asany, relaksację, pranajamę i medytację. Poziom praktyki dostosowany będzie do mozliwości uczestników.

Prosimy zabrac ze sobą własną matę, pasek i klocki, np. lekkie klocki z pianki. 

KOSZT:
410 euro plus 650 zł - pokój 2 lub 3 osobowy z łazienką
340 euro plus 650 zł - pokój 2 lub 3 osobowy bez łazienki (łazienka wspólna)

ZAPISY:
kasia@equanimus.pl

View Event →
Joga w Łazienkach Królewskich Zima 2018
Jan
21
to Mar 25

Joga w Łazienkach Królewskich Zima 2018

  • Muzeum Łazienki Królewskie (map)
  • Google Calendar ICS

Zapraszam Was serdecznie na cykl sesji Jogi w Łazienkach Królewskich Zimą 2018
Spotykamy się dwa razy w miesiącu w wybrane niedziele w zimowych miesiącach Nowego 2018 Roku w godzinach 10.00-11.30 rano.

Spotykamy się przy Bramie Herbowej.
Aby sprawdźić drogę dojścia, kliknij tutaj.

Sesje zimowe odbywają się w następujących datach:
➡ 21. Stycznia 2018 w Starej Oranżerii
➡ 11. Luty 2018 w Sali Musztry w Podchorążówce
➡ 25. Luty 2018 w Sali Musztry w Podchorążówce
➡ 18. Marzec 2018 PRZYWITANIE WIOSNY! w Sali Musztry w Podchorążówce
➡ 25. Marzec 2018 w Sali Musztry w Podchorążówce

Kolejne, wiosenne spotkania ogłoszone zostaną na początku Marca 2018

View Event →