Back to All Events

Niedzielna sesja Home Yoga

Serdecznie zapraszam na specjalne wydanie sesji Home Yoga w kameralnym Studio Home Yoga w niedzielę 28. Października 2018 w godzinach 18:00-20:30.

Praktyka poświęcona będzie wzmocnieniu systemu odpornościowemu w oparciu o asany i pranajamy.


Pierwsze półtorej godziny sesji poświęcone będzie pobudzeniu poprawnego przepływu krwi w ciele, zwłaszcza w rejonie miednicy, dolnych pleców oraz nerek, które w sezonie jesienno-zimowym są bardzo podatne na osłabienie, wpływająć na poczucie ciepła w ciele. Zajmiemy się praktyką asan z grup pozycji skręconych, pozycji z wydłużeniem przodu oraz tyłu ciała. Będziemy obserwować pracę dolnych pleców, brzucha oraz ustawienie miednicy w pozycjach odwróconych takich, jak: Adho Mukha Vrksasana, Sirsasana oraz Sarvangasana.

Ostatnią godzinę praktyki poświęcimy głębokiemu relaksowi oraz wybranym technikom oddechowym (pranajama). Będziemy poszerzać świadomość oddechu oraz pogłębiać zrozumienie, że pranajama nie służy tylko kontroli przepływu energii i zapobieganiu jej utraty z ciała, ale również pomaga umysłowi stopniowo osadzać się w poczuciu stabilności i spokoju.

Po praktyce mały poczęstunek: ciepła zupa dyniowa, napar z przyprawami indyjskimi oraz zdrowe przekąski.

Cena:
Jednorazowe wejście 80 PLN
Dla posiadaczy kart Home Yoga zaznaczone zostaną 2 płatki lotosu (2 wejścia)

Ponieważ liczba miejsc na sesji jest ograniczona do 6 osób, bardzo proszę o wcześniejsze zapisy:
yoga@dorotakobos.com


Do zobaczenia na macie!
Dorota Kobos

Earlier Event: April 28
Majówka z Jogą w Hiszpanii