Back to All Events

Joga w Łazienkach Królewskich


  • Łazienki Królewskie Unnamed Road Warszawa, mazowieckie, 00-401 Poland (map)

👑 Joginki i Jogini! 👑

Zapraszam Was serdecznie na nowy cykl sesji Jogi w Łazienkach Królewskich 2019

🍀 Będziemy spotykać się około dwa razy w miesiącu, w wybrane niedziele w godzinach 10:00-11:30.

🍀 Będziemy spotykać się na trawniku blisko Pałacu na Wyspie, po drugiej stronie Stawu Łazienkowskiego:

👉 https://goo.gl/maps/WwQhqoNZCSR2

🌞 Sesje odbywają się w następujących niedzielnych datach:

➡ 24. MARCA 2019 ❗️🌱POWITANIE WIOSNY🌱❗️
➡ 31. MARCA 2019
➡ 28. KWIETNIA 2019
➡ 19. MAJA 2019
➡ 26. MAJA 2019
➡ 2. CZERWCA 2019
➡ 16. CZERWCA 2019
➡ 30. CZERWCA 2019 ❗️🌼PRZYWITANIE LATA 🌼❗️
➡ 7. LIPCA 2019
➡ 28. LIPCA 2019
➡ 4. SIERPNIA 2019
➡ 11. SIERPNIA 2019
➡ 18. SIERPNIA 2019
➡ 8. WRZEŚNIA 2019
➡ 22. WRZEŚNIA 2019 🌾🌻“CIAO“ LATO 🌻🌾
➡ 29. WRZEŚNIA 2019 ❗️🍐🍇🐿PRZYWITANIE JESIENI 🐿🍇🍐❗
...

💚 JAKIM BYĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SESJACH?

Przede wszystkim BĄDŹ SOBĄ💚 ❗️
Na sesje zapraszam WSZYSTKICH bez względu na wiek i stopień zaawansowania w praktyce. Mile widziane są rodziny z dziećmi 👶🏻👧🏼 👶🏾 👦🏻 👶🏽 👧🏽 👶🏼 .
Każda sesja jogi zakończona będzie relaksem. Częścią integralną sesji jest też pranajama - praca z oddechem oraz medytacja.

💚 JAK SIĘ UBRAĆ I CO PRZYNIEŚĆ❓

Ideą naszych spotkań jest praktyka na świeżym powietrzu. Przy trudnych warunkach pogodowych (deszcz, silny wiatr, bardzo niskie temperatury), praktyka zostanie przeniesiona do ciepłego wnętrza, udostępnionego nam przez Muzeum Łazienki Królewskie albo sesja zostanie anulowana. KONIECZNE JEST POSIADANIE WŁASNEJ MATY DO JOGI❗i/lub koc albo ręcznik plażowy. Warto mieć na sobie miękki, wygodny, lekki strój do ćwiczenia. Najlepiej wielo-warstwowy, ciepły, oddychający i przylegający do ciała 👘. Buty powinny być wygodne, miękkie, o elastycznej podeszwie, z możliwością zginania stopy oraz wyciągania palców, jeśli warunki pogodowe nie pozwolą nam ćwiczyć zupełnie boso.

💚 Wstęp na sesje jest BEZPŁATNY❗️

Docenię wspierające moją pracę dotacje, które z radością przeznaczę na wzbogacanie mojego własnego sprzętu jogicznego, z którego korzystam, podczas moich regularnych sesji w domowym studiu oraz na dalsze rozwijanie mojego doświadczenia szkoleniami dla instruktorów pracy z ciałem.

💚 NAPRAWDĘ WARTO, ponieważ...

Praktyka jogi jest pięknym doświadczeniem. Joga uprawiana zwłaszcza w plenerze daje dużo poczucia swobody, radości, dzięki temu, że mocno nas gruntuje w znaczeniu dosłownym i przenośnym. W bliskości z naturą odzyskujemy poczucie większej integracji z otaczającym światem, dzięki czemu stajemy się bliżej zrozumienia siebie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Będąc od przyrody przez większą część dnia i roku odizolowani, na spotkaniach z jogą możemy na nowo odkryć i docenić głębię oddziaływania na nas świeżego powietrza, światła i otwartej przestrzeni. Przestrzeń Łazienek emanuje duchem królewskiej dostojności, ciszy, spokoju, co wzbogaca atmosferę i ułatwia koncentrację.

💚 W ZGODZIE Z WŁĄSNĄ NATURĄ 🍀❗️

Jesteśmy i zawsze będziemy częścią Przyrody, nawet żyjąc w "wielkim mieście". Warto korzystać z takich okazji jak proponowana przeze mnie Joga w Parku, żeby o tym sobie przypominać!

Mam nadzieję zobaczyć Was w niedzielę w Łazienkach Królewskich!

🍀 💚 👑 🙏🏾 👑 💚 🍀

Dorota Kobos
dorotakobos.com
yoga@dorotakobos.com

Earlier Event: February 15
Zimowy Weekend z Jogą
Later Event: April 12
Kwietniowy Weekend z Jogą