Back to All Events

Kwietniowy Weekend z Jogą


🌿Kochani!🌿
Z wielką przyjemnością zapraszam Was na kwietniowy weekend z jogą w Rozpieszczalni 50 km od Warszawy!

🌱Moje zaproszenie kieruję do wszystkich zainteresowanych pogłębieniem praktyki jogi, dobrą wegetariańską/wegańską kuchnią, towarzystwem życzliwych ludzi, ciszą, spokojem i piękną mazowiecką przyrodą!

🌱Warsztat jogi otwieramy popołudniową sesją jogi o 17.30 w piątek 12. kwietnia i zamykamy je w niedzielę 1. kwietnia obiadem około godz. 13.00.

Przewidywana grupa maksymalnie 11-osobowa!

🌿TEMATEM PRZEWDONIM SESJI JOGI BĘDZIE PRZESTRZEŃ I WZMOCNIENIE!🌿
Obserwując praktykę uczestników regularnych sesji jogi w tygodniu, zauważam nieustanną potrzebę otwierania obszaru bioder, barków oraz wzmacniania mięśni przykręgosłupowych, brzucha i pleców. Zwykłe 1,5-godzinne sesje jogi, uczęszczane w roboczym tygodniu to tylko "małe wyspy spokoju" wyrwane z wiru codziennych spraw. 🌱Zaletą wyjazdowych warsztatów jogi jest możliwość odsunięcia od siebie nadmiaru bodźców i zbędnych informacji, dając nam w zamian ciszę, spokój i wolną głowę! W takich warunkach zyskujemy szansę na prostą refleksję i przełamanie automatyzmów. 🌱Nigdzie nie trzeba iść, nigdzie dojeżdżać, spieszyć się, a do tego wspaniała kuchnia rozpieszczać nas będzie pysznymi, zdrowymi posiłkami!
🌱A więc nie tylko upór i restrykcyjna dyscyplina pomagają nam dokonywać znaczących zmian, ale możliwość pozwolenia sobie na bycie we własnym ciele, czucie siebie i dzielenie się wspólnym czasem z innymi, podobnymi do Ciebie!

🧘🏻‍♂️KONIECZNA WŁASNA MATA❗️
Jeżeli posiadasz, zabierz własny pasek, koc i klocki do jogi.

🏘 MIEJSCE:
Budynek Rozpieszczalni wraz z tzw. Oczyszczalnią, wchodzą w skład kompleksu obiektów prezentowanych pod nazwą Stodoła Wszystkich Świętych.To nietuzinkowe miejsce o nowoczesnym i prostym designie, wybudowane z wielkim sercem. Pod względem architektonicznym utrzymane jest w charakterze konstrukcyjnie udoskonalonej starej drewnianej stodoły. Aranżacja i wystrój wnętrz w nowoczesny sposób, prosty i z pomysłem nawiązuje do tradycji wybranych kultur i wyznań: buddyzm, hinduizm, chrześcijaństwo, taoizm, szamanizm...

🌿ORIENTACYJNY PLAN WARSZTATU:🌿
7.30-8.30 pranayama
8.30 - 9.00 medytacja
9.00 lekkie śniadanie (owsianka/jaglanka itp.)
10.30 - 12.30 joga tematyczna: praca nóg i ramion na rzecz dolnego i górnego odcinka kręgosłupa w różnych grupach asan
12.30 obiad
17.30-19.00 joga regeneracyjna i pranayama
19.00 kolacja
20.00-21.30 rozmowy/film/medytacja/ognisko

🌱CZAS WOLNY:
Pomiędzy posiłkami i sesjami jogi będziemy mieli czas na wspólne rozmowy, spacery, czytanie, gry,... lub po prostu na krótką drzemkę...
Jeżeli pogoda będzie nam sprzyjać praktyka jogi częściowo odbywać się będzie na świeżym powietrzu. Wieczorem, będzie czas na rozmowy, film ognisko (przy dobrej pogodzie) i medytację.

🧖🏽‍♀️Na terenie Rozpieszczalni dla gości dostępna jest również mała sauna oraz sesje masażu. Korzystanie z sauny oraz z masaży płatne jest dodatkowo.

🤸🏼‍♀️DOROTA KOBOS
Jestem dyplomowaną instruktorką hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior Intermediate III. Jestem artystką, malarką i graficzką. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Praktykę jogi rozpoczęłam w 2002 roku. Regularnie uczestniczę w wielu warsztatach hatha jogi prowadzonych w kraju i zagranicą, w Instytucie Mistrza B.K.S Iyengara w Punie, w Indiach, w Hiszpanii, w Niemczech i w Australii.

💰PŁATNOŚCI:
Opłata 560,- PLN obejmuje:
wszystkie sesje jogi 220 PLN
pobyt wraz z noclegiem i wyżywieniem 340 PLN

🧖🏽‍♀️Korzystanie z sauny i masaży płatne jest dodatkowo.

✍🏼ZAPISY:
yoga@dorotakobos.com

GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA JEST WPŁATA ZALICZKI 220 PLN❗️

Dane do przelewu bankowego:
41 1050 1461 1000 0097 0708 6881
Dorota Kobos Yoga & Art
Tytuł przelewu: “Kwietniowa Joga w Rozpieszczalni"

W przypadku rezygnacji z udziału zwrot zaliczki nastąpi, jeżeli na zwolnione miejsce znajdzie się inna chętna osoba❗️

📍ADRES:
Ludwików 26, 96-515 Teresin, woj. Mazowieckie

🚀DOJAZD:
Życzliwych uczestników serdecznie proszę o zgłaszanie faktu posiadania ewentualnych wolnych miejsc w samochodzie.
Możliwy dojazd koleją PKP (szczegóły podane zostaną drogą mailową)

🌿ZAPRASZAM!🌿
Dorota Kobos

Earlier Event: March 24
Joga w Łazienkach Królewskich
Later Event: April 30
MAJÓWKA Z JOGĄ W HISZPANII